CASANOVA - vítězný projekt anketní soutěže Koupelna snů 2008

30.4.2008 (Autor: PR)

Vítězem tradiční anketní soutěže Koupelna snů 2008 se stala koupelna Casanova společnosti SIKO KOUPELNY a. s. Rozhodli o tom účastníci internetového hlasování a návštěvníci veletrhu SHK, který se uskutečnil od 22. do 26. dubna v Brně. Do soutěže se letos přihlásilo 10 firem.

 

CASANOVA -Svůdná krása plná vášně

SIKO KOUPELNY - Koupelna snů SIKO KOUPELNY - Koupelna snů Koupelna Casanova má svou rozmanitostí barev právem jméno po známém milovníkovi žen. Jde o novinku španělského výrobce, který přináší velkoformátové obklady s lesklým povrchem o rozměru 20 x 50 cm v odstínu bílé, červené a černé barvy.

SIKO KOUPELNY - Koupelna snů Podlahu tvoří lesklý povrch v odstínu černé a červené o formátu dlažby 33,6 x 33,6 cm.

Dojem doplňuje vhodná kombinace s velmi nápaditou listelou, v níž se prolínají květy a geometrické tvary ve stejných barvách. Vhodnou kombinací lze získat koupelnu nabitou vášní a smyslností.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář


Jméno:
E-mail:
Web: Text z obrázku:
RSS Přidej si RSS zdroj RSS