Sledujte krok za krokem.

foto

Rekonstrukce panelového bytu 3+1L (díl #2 - vyklizení, bourací práce, návoz stavebního materiálu)

5.1.2009 - V prvním díle seriálu věnovanému totální rekonstrukci panelového bytu 3+1 jste se mohli seznámit s původním stavem bytu. V dnešním druhém díle se budeme věnovat přípravě prostor bytu pro další práce.
Zobrazit celý článek
foto

Rekonstrukce vnějšího pláště chalupy krok za krokem (díl #3 - ozdoba na fasádě)

23.10.2008 - Potřebuje Váš dům nový plášť a bojíte se pustit rekonstrukce z důvodu ceny či náročnosti prací? Na vlastní kůži jsme okusili provést rekonstrukci vnějšího pláště přes 100 let starého jihočeského klasického stavení. Dnes se dozvíte, jak zachovat původní tvary a ozdoby na fasádě.
Zobrazit celý článek
foto

Rekonstrukce panelového bytu 3+1L (díl #1 - původní stav bytu)

6.10.2008 - Chystáte se zvelebit svůj stávající byt a pátráte po užitečných informacích, které by Vám usnadnily budoucí rozhodování? Rádi byste věděli, co taková rekonstrukce či zhotovení nového vyzděného jádra obnáší? Pak rozhodně čtěte dál. Přinášíme Vám dvouměsíční reportáž z celkové rekonstrukce klasického bytu 3 + 1 (s Lodžií) v panelovém domě.
Zobrazit celý článek
foto

Rekonstrukce vnějšího pláště chalupy krok za krokem (díl #2 - malta na omítku)

5.9.2008 - Potřebuje Váš dům nový plášť a bojíte se pustit rekonstrukce z důvodu ceny či náročnosti prací? Na vlastní kůži jsme okusili provést rekonstrukci vnějšího pláště přes 100 let starého jihočeského klasického stavení. Sledujte s námi krok za krokem - nahození zdí chalupy.
Zobrazit celý článek
foto

Rekonstrukce vnějšího pláště chalupy (díl #1 - odstranění omítky)

22.7.2008 - Potřebuje Váš dům nový plášť a bojíte se pustit rekonstrukce z důvodu ceny či náročnosti prací? Na vlastní kůži jsme okusili provést rekonstrukci vnějšího pláště přes 100 let starého jihočeského klasického stavení. Sledujte s námi krok za krokem.
Zobrazit celý článek
RSS Přidej si RSS zdroj RSS