Hledáte informace o prodeji či nákupu nemovitostí? Chcete vědět, jak postupovat, na co se připravit a s čím se můžete setkat? Přestože nejsme specialisté na reality, máme pro Vás užitečné informace. Dlouhodobě spolupracujeme s portálem Bydlení 360°, který zabývá komplexními službami v oblasti realit respektive pomáhá návštěvníkům koupit, prodat či vyhledat nemovitost i pozemky. Zajímavou službou jsou virtuální prohlídky. Mnoho z následujících článků o nemovitostech je přejato právě z portálu Bydlení 360°

Prodám byt 2+1 s lodžií a sklepem v Kutné Hoře ul. Puškinská. 55 m2 po rekonstrukci bytového jádra - YTONG. Koupelna vybavena masážní vanou, umyvadlem se skříňkou a skříňka se zrcadlem. WC a koupelna mají na podlaze dlažbu a na stěnách obklady. Nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, trouba, plynová deska, digestoř). Cena 1.600.000,- Kč
mobil: 777 919 940
Marek Matějka

foto

Jak vybrat nový byt v Praze? Finep vám pomůže!

3.3.2013 - Nový byt v Praze v součastné době hledá stále větší procento obyvatel. I když je nabídka na prodej bytů v Praze velice široká, hledat dům bez zkušeností a bez kontaktů je velice složité. Právě proto je tu společnost Finep. Nabídka nových bytů této společnosti vás jistě překvapí a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
Zobrazit celý článek
foto

Vybíráte nové bydlení? Pořiďte si novostavbu.

4.12.2012 - Chystáte se pořídit nemovitost a stále váháte mezi starším bytem nebo novostavbou? Serverů nabízejících prodej bytů je na českém internetu nespočet. Většina z nich ale neposkytuje důležité informace, které mohou vaše rozhodnutí ovlivnit.
Zobrazit celý článek
foto

Prodáváme nemovitost – jak si poradit

29.10.2011 - Řada lidí prodávajících nemovitost, ať už byt nebo dům, často neví, co jim pomůže prodat za lepší cenu a jak na transakci netratit. Je vhodné investovat do oprav a úprav nemovitosti před jejím uvedením na realitní server? Jakou roli hraje technický stav nemovitosti před prodejem?
Zobrazit celý článek
foto

Ochrana vašeho soukromí během prodeje nemovitosti

16.9.2015 - Bydlení 360°
Jsou Vaše tajemství v bezpečí? Ještě před tím, než nabídnete Vaši nemovitost k prodeji a zájemci se Vám začnou hrnout do dveří a vrtat ve skříních, je moudré si uschovat všechny příliš osobní věci někam do bezpečí. Ale i přesto se budete divit, co všechno se někteří zájemci o Vás mohou dovědět jen z jedné zběžné prohlídky Vaší nemovitosti. Pokud si ovšem nedáte záležet a neuděláte nutná opatření. Náš článek Vám řekne, jak na to.
Zobrazit celý článek
foto

13 důvodů proč se majitelé nemovitostí stěhují

16.9.2015 - Bydlení 360°
Jaký je Váš důvod ke stěhování? Čeští a Slovenští majitelé nemovitostí se stěhují v průměru každých pět až sedm let. Toto platí zejména pro mladší generace. Proto, pro starší generace, které žijí ve svém domě 30 a více let, je tento trend více než nepochopitelný. Jedno je ale jisté: na každého jednou dojde čas kdy se přestěhuje. Proč se tedy lidé stěhují? A co je k tomu vede? Tady je 15 nejčastějších důvodů.
Zobrazit celý článek
foto

Tuning pro vanu – inspirace pro vaši koupelnu.

3.9.2015 - Bydlení 360°
Vana je základem každé koupelny. Pokud tedy máte koupelnu, do které se vana vejde.Při výběru vany je klíčový design a materiál.
Zobrazit celý článek
foto

Objevte kouzlo bydlení ve stylu Provence

21.2.2014 - Bydlení 360°
Bydlení ve stylu Provence je styl, který se společně s typickým českým venkovem vrací do našich domovů.
Zobrazit celý článek
foto

KANADSKÉ DŘEVOSTAVBY na veletrhu FOR WOOD!

15.12.2011 - Bydlení 360°
7. ročník veletrhu dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu se uskuteční 8. – 11. února 2012. Hlavním tématem jsou letos masivní dřevostavby - sruby, roubenky a vrstvené masivní dřevo (CLT). Tato témata budou prostupovat celým veletrhem a také doprovodným programem. Ten zpestří zejména účast rodilého kanaďana a stavitele srubů – Dereka Notta. Místem konání je renovovaný areál výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na veletrhu můžete získat inspiraci a objasnit si význam těchto staveb. Ten totiž přesahuje zaběhnuté české zvyky a názory. Srdečně Vás zveme na setkání a debatu s odborníky z oblasti dřevostaveb na veletrhu FOR WOOD 2012. Přímo na veletrhu FOR WOOD se bude stavět ukázka srubu o rozměru 5x4m.
Zobrazit celý článek
foto

Už víte, jak chcete bydlet?

26.10.2011 - Bydlení 360°
Ekonomická situace posledních několika let není nejrůžovější a možná nejeden z vás přemýšlí nad tím, jestli svou bytovou situaci řešit pronájmem nebo pořízením vlastní nemovitosti na hypotéku. Ani odborníci nejsou v radách jednotní. Na jednu stranu říkají, že pokud bydlíte v nájemním bytě, v němž platíte menší nájem, než byste platili kdekoliv hypotéku, zůstaňte v něm. Na druhou stranu, pokud si pořídíte vlastní byt nebo dům, bude navždy váš...
Zobrazit celý článek
foto

Lepší je se spolehnout na realitní kancelář než brát odpovědnost na sebe

19.10.2011 - Bydlení 360°
Když prodáváme nebo kupujeme nemovitost, tak to, co nás nejvíce zajímá, je právě cena. Chceme prodávat za maximální možnou cenu a zároveň nakupovat za co nejméně.
Zobrazit celý článek
foto

Bazén oživí Vaše bydlení

1.10.2010 - Bydlení 360°
Investice do bazénu je příjemná a chytrá zároveň. Nejenže tak zvyšujete hodnotu nemovitosti, ale zároveň investujete i do rodinného zdraví a pohody.
Zobrazit celý článek
foto

Robotické vysavače - revoluce v úklidu

22.9.2010 - Bydlení 360°
Ruční luxování? Minulost! Poslední dobou se stále častěji na trhu můžeme setkat s Robotickými vysavači. Na trhu je několik typů, ať již se jedná o klasický vysavač, robota který vytírá nebo čistí bazén (aquabot). Podobný přístroj třeba poseká i zahradu. Zkrátka robotizace je hitem.
Zobrazit celý článek
foto

Krby se sklem - ekonovinka pro moderní domácnosti

18.10.2009 - Bydlení 360°
Každý z vás již viděl klasický krb na dříví a uhlí, který najdeme ve spoustě našich domácností a zahrad. Peněženka a média nás ale nutí se zamyslet nad ekonomickou a ekologickou stránkou spalování uhlí a dříví v našich krbech. Škodlivé splodiny, které vznikají při spalování těchto materiálů, nás nenechávají chladnými, ale bohužel ani naši planetu. Estetika je však neméně důležitá pro moderní a ekologicky smýšlející lidi. Právě pro vás, kteří se zamýšlíte i nad estetickou stránkou věci, se trhu objevila novinka - krby naplněné sklem!
Zobrazit celý článek
foto

Mood Board neboli vystřihovánka pro dospělé

16.10.2009 - Bydlení 360°
Jistě jste při prohlížení časopisů o interiérech a designu narazili na takzvanou Mood Board. Co to je? Tento anglický výraz můžeme volně přeložit jako "Nálada na desce". V časopisech a katalozích mají podobu koláží, na první pohled nesouvisejících předmětů z různých materiálů, textur a barev. Nejprve se vám koncept Mood Board může zdát zvláštní, avšak volba správné "nálady" interiérů je základním nástrojem designérů při jejich práci. Sestavení vaší vlastní koláže vám pomůže získat představu, jak bude místnost po dokončení vypadat a jestli jsou barvy a celková nálada místnosti v harmonii nebo naopak.
Zobrazit celý článek
foto

Jak na údržbu dřevěného zahradního nábytku?

13.9.2009 - Bydlení 360°
„Kdo židli má bydlí“, zpívá se v jedné písničce. Pravda, která platí pro zařizování vlastní domácnosti obdobně platí i o zahradě, jež se zvláště v létě stává prodlouženým obývacím pokojem. V zahradě nebo na venkovní terase trávíme velkou část svého volného času, zvláště pak v jarních a letních měsících. Proto se nábytek stal standardním vybavením každé takové venkovní plochy zahradní nábytek v podobě stolu, židlí případně lavic či lehátek. Bez těchto nezbytností se nedá uspořádat žádná rodinná oslava narozenin ani setkání s přáteli při prázdninovém grilování.
Zobrazit celý článek
foto

K čemu je dobrá správa nemovitostí?

15.8.2009 - Bydlení 360°
Majitelé nemovitostí se dnes a denně setkávají s problémy a povinnostmi, které vlastnictví domu přináší. Úklid domu, opravy v bytech nájemníků a běžná nezbytná údržba nemovitosti jako takové. Řada majitelů a družstev tyto záležitosti svěřuje firmám, které se správou nemovitostí zabývají. Jak ale vybrat tu správnou? Pojďme si povědět, co vlastně správa nemovitostí obnáší a jak zvolit správného dodavatele.
Zobrazit celý článek
foto

Zelená úsporám – výhody a nevýhody dotačního programu

30.7.2009 - Bydlení 360°
Již delší dobu se v médiích objevují rozporuplné informace o státním dotačním programu Zelená úsporám. Je opravdu tak špatně nastaven, jak se nám média snaží prezentovat? Máme přistoupit na „výhodné“ nabídky různých firem, například výrobců oken? Vyplatí se vložit do vyřízení dotace energii a čas. Na to se pokusíme odpovědět v tomto článku.
Zobrazit celý článek
foto

Zelené střechy budoucnosti

13.5.2009 - Bydlení 360°
Pokud by budovy našich měst náhle začaly růst jako houby v lese, tak by jejich střechy pokrývala vrstva půdy a rostlin. Naše města však stavíme jinak. Odstraníme půdu pod nimi, vztyčíme budovy, zakryjeme je střechami a udržujeme je dokonale čisté a mrtvé. Tam nad našimi hlavami je svět, na který jsme zcela zapomněli.
Zobrazit celý článek
foto

Home Staging - vylepšení dojmu z Vaší nemovitosti

8.3.2009 - Bydlení 360°
Co je to Home Staging? A kdo je to Home Stager? Pokud tyto slova slyšíte poprvé, tak si přečtěte náš článek, kde se dozvíte, že Home Staging je něco více než běžná příprava nemovitosti na prodej. Můžeme říct, že je to obléknutí Vaši nemovitosti do nejlepších "šatů" a přidání těch nejlepších “šperků” za účelem získání maximální ceny od zájemců. Co všechno je nutné udělat uvnitř Vaší nemovitosti, abyste přilákali ty nejlukrativnější nabídky?
Zobrazit celý článek
foto

Je váš dům energeticky efektivní?

8.3.2009 - Bydlení 360°
V roce 2007 v některých zemích Evropské unie (Irsko, Velká Británie) vešel v platnost nový předpis, který nařizuje majitelům nemovitostí získat tzv. BER (building efficiency rating) certifkát. Tento certifikát umožňuje budoucím majitelům získat přehled o energetické efektivnosti konkrétní nemovitosti a pomoci při konečném rozhodování.
Zobrazit celý článek
foto

Osmotická elektrárna - nevyčerpatelný zdroj čisté energie - VIDEO

5.2.2009 - Bydlení 360°
Nedávno norská společnost Statkraft přišla s dalším nápadem, jak skvěle využít obnovitelné zdroje energie naší Země pro výrobu tolik žádané elektřiny. Plánuje postavit elektrárnu, která bude pracovat na principu osmózy a dokáže vyrobit energii pokrývající až 10% evropské spotřeby.
Zobrazit celý článek
foto

Zázračná barva která čistí vzduch, je tady!

11.12.2008 - Bydlení 360°
Interiérová barva, která aktivně snižuje koncentraci škodlivin v ovzduší? Skutečnost nebo utopie? Díky objevu českých vědců se tato zázračná barva stala faktem. Barva s příměsí oxidu titaničitého využívá princip fotokatalýzy a čistí tak vzduch kdekoliv.
Zobrazit celý článek
foto

Self Storage - Váš sklep budoucnosti - VIDEO

19.10.2008 - Bydlení 360°
Self Storage je jedním z mnoha moderních výrazů, o kterém jste již možná slyšeli, nebo jste dokonce tuto službu i využili. Ale pro všechny z Vás, kteří nevíte, co pojem Self Storage znamená, jsme ve spolupráci s firmou City Self Storage připravili následující článek. Objasní Vám, co se za tímto pojmem skrývá a jak Vám může pomoci řešit problém s uskladněním různého druhu věcí. O odpovědi na tyto i jiné otázky jsme požádali generálního manažera společnosti City Self Storage, paní Soňu Fialovou.
Zobrazit celý článek
foto

Kapka exkluzivity – udělejte si krásný domov

18.9.2008 - Bydlení 360°
Dávno jsou pryč doby, kdy stačilo mít stěny vylíčeny vápnem a nejhezčí výzdoba byly na zdi pověšené obrázky ručících jelenů. Dnes jsme náročnější. Chceme bydlet nejen pohodlně, ale taky pěkně.
Zobrazit celý článek
foto

Bydliště jako válečná fronta aneb zlý soused

7.8.2008 - Bydlení 360°
Jedna z velmi často opomíjených avšak důležitých faktorů při koupi nemovitosti je okolí bydliště, kam se budeme stěhovat. Dřív, než podepíšete kupní smlouvu, je nutné si uvědomit, že tímto aktem si možná podepisujete také svůj „rozsudek smrti“.
Zobrazit celý článek
foto

Desatero přikázání jak neodehnat vážného zájemce

6.8.2008 - Bydlení 360°
Možná se Vám to už také stalo: Chcete prodat nemovitost, Vaše nabídka vypadá lákavě, cena je přijatelná, zájemců hodně. Někteří z nich jsou už takzvaně nalomeni ke koupi, ale vždy z nějakého záhadného důvodu nakonec ucuknou. Jestli se tato situace opakuje, je na čase si položit otázku, kde se stala chyba?
Zobrazit celý článek
foto

Virtuální prohlídky se zabydlují i v České Republice

21.2.2008 - Bydlení 360°
Do teď byly virtuální prohlídky nemovitostí převážně doménou zahraničních developerů, realitních kanceláří a profesionálů z řad fotografie. Poprvé v historii jsou však virtuální prohlídky cenově dostupné i pro běžné uživatele. Díky neustále se slevňující technologii a zjednodušování celého procesu realizace virtuálních prohlídek ,můžete i Vy využít tuto moderní technologii pro moderní propagaci Vaší firmy.
Zobrazit celý článek
foto

Jste připraveni na bydlení v pronájmu?

20.2.2008 - Bydlení 360°
Plánujete si pronajmout byt či dům? V tomto článku Vám přinášíme pár otázek, které byste si měli zodpovědět ještě předtím, než odkráčíte na prohlídky. Pokud si uděláte malý domácí úkol před podepsáním nájemní smlouvy, budete mít jistotu, že si zvolíte to nejsprávnější řešení právě pro Vás.
Zobrazit celý článek
foto

Pronájem bytu či domu, na co si dát při výběru pozor

19.2.2008 - Bydlení 360°
Při výběru nového pronájmu byste měli vždy zastávat roli náročného klienta. Pamatujte, že pravděpodobně děláte dlouhodobé rozhodnutí, za které v průběhu příštích let zaplatíte statisíce korun. Pronájem bytu či domu může být velká finanční investice, tak se ujistěte, že za Vaše peníze dostanete maximum.
Zobrazit celý článek
foto

Prodej nemovitostí se zvířaty

2.1.2008 - Bydlení 360°
Většina lidí má ráda zvířata. Až na zájemce, který chce koupit Váš dům nebo byt. Neptejte se proč, ale často je tomu tak. Majitelé nemovitostí si jen těžko umí vysvětlit negativní postoj ostatních vůči jejich zvířecím mazlíčkům. Tento článek bude možná příliš velké sousto, ale pokud chcete za svojí nemovitost dostat nejvyšší možnou cenu, musíte svého pejska nebo kočičku dát na čas bokem.
Zobrazit celý článek
foto

Jak nakupovat nemovitosti od developera

12.12.2007 - Bydlení 360°
Pokud chcete koupit byt nebo dům od developera, pak je pravděpodobné, že nemovitost je zatím pouze na papíře. To je všeobecný problém všech východoevropských států, kde poptávka po nemovitostech převyšuje nabídku. Také u nás je převážná většina novostaveb a developerských projektů financována ze zdrojů klientů a hypoték. Proč ale platit za něco, co neexistuje, a vystavovat se tak značnému riziku, že o peníze přijdeme? Tento článek Vám poradí, jak koupit nemovitost od developera a nepřijít při tom o nervy a peníze.
Zobrazit celý článek
foto

Kdy je nejlepší čas pro nákup nemovitostí?

29.10.2007 - Bydlení 360°
V roce jsou nejmíň dva dny ve které si kupující mohou dovolit nabídnout nízkou cenu bez toho aby tím neurazili prodávajícího. Uhodnete, které to jsou? Na začátku každého roku, kdy se mladé květiny snaží prorazit sněhovou přikrývku a ve větru je cítit jaro, se realitní kanceláře začnou plnit reality-chtivými klienty. Prodávající, kupující a všechny druhy realitních makléřů se začnou vynořovat jako houby po dešti a vítají jarní sezonu v oblasti obchodu s nemovitostmi.
Zobrazit celý článek
foto

Kde má Vaše nemovitost slabá místa?

16.9.2007 - Bydlení 360°
Většina kupujících se zajímá o stav, v jakém se Vaše nemovitost nachází. Ještě před rozhodnutím o koupi nemovitosti chtějí zhodnotit, v jakém stavu se nachází. Pokud to nedokážou sami, tak si většinou přizvou někoho, kdo jim s tím pomůže. Obvykle jsou to profesionální inspektoři nebo známí, kteří spatří problém hned na začátku a jsou také nápomocni při stanovení ceny potřebné na jejich opravy. Abyste se však vyhnuli zdlouhavým prohlídkám a nepříjemným otázkám, můžete proces urychlit důkladnou analýzou stavu Vaší nemovitosti a udělat tak nezbytná opatření ještě předtím, než nemovitost nabídnete k prodeji. Při inspekci nemovitosti se zájemci zaměřují na více míst, zdá se ale, že na některá si obzvláště potrpí. V našem článku se dovíte, které to jsou.
Zobrazit celý článek
foto

Pro a proti: typy nemovitostí a lokalita

16.9.2007 - Bydlení 360°
Jaká rozhodnutí je nutné udělat před koupou nemovitosti? A která jsou ty nejdůležitější? Ne pokaždé jsou omezené finanční prostředky důvodem k tomu aby jste se cítili omezený při výběru typu nemovitosti a její lokality. Toto zejména platí pro lidi kupující nemovitost poprvé. Nenechte si od nikoho namluvit, že při kupování nemovitosti si nemůžete dovolit být vybíravý. Každý jsme jedinečným. Každý máme své tužby, přání a potřeby, své naděje a sny. Možná, že právě chcete něco jiného než je dům Vašich rodičů, přátel a kolegů. Jestli to cítíte zrovna tak, tak se rovnou můžeme pustit do charakterizace těch či oněch typů nemovitostí a prostředí ve, kterých se nacházejí. Náš článek Vám vyloží všechna PRO a PROTI takže se s klidným svědomím můžete rozhodnout pro nemovitost Vašich snů.
Zobrazit celý článek
foto

Prodej nemovitosti bez realitní kanceláře. Jak na to?

16.9.2007 - Bydlení 360°
Prodej Vaší nemovitosti svépomocně bez reprezentace realitní kanceláře nebo realitního makléře nemusí být až tak těžké jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud je trh s nemovitostmi ve vaší lokalitě v pohybu tak šance, že se Vaše nemovitost prodá je vysoká. Avšak pro mnoho lidí prodávajících svépomocně je hledání zájemců přinejmenším výzva k prozkoumání jejich schopností. Je však důležité aby si každý majitel nemovitosti zhodnotil pro a proti prodeje svépomocně. Pokud jste se ale už pevně rozhodli, že se do toho pustíte sami, tak Vám nabízíme hodnotné rady a typy, které Vám pomohou prodat Vaší nemovitost rychleji a s větším ziskem.
Zobrazit celý článek
foto

Investice do menších oprav se vyplatí

16.9.2007 - Bydlení 360°
Většina majitelů nemovitostí po předložení tohoto faktu rozdělí do dvou táborů. A to na skupinu, která bere prodej své nemovitosti jako výhodný obchod a snaží se maximalizovat její potenciál. A pak na skupinu, která není ochotná utratit již ani korunu navíc a má v plánu prodat co nejrychleji. Ta druhá bohužel ani netuší, že svým rozhodnutím vyhodili do vzduchu potenciální velký zisk z prodeje. Každý kdo se pohybuje v obchodě s realitami Vám potvrdí, že investice do malých oprav se vždy vyplatí. Pokud patříte do skupiny, která by radši na prodeji nemovitosti vydělala, tak věřte, že každá stokoruna kterou utratíte při přípravách na prodej se Vám několikanásobně vrátí. Tady uvádíme pár příkladů jak na to.
Zobrazit celý článek
foto

Tipy a triky: jak napsat efektivní inzerát do novin a na internet

16.9.2007 - Bydlení 360°
Pokud zvažujete prodej své nemovitosti svépomocně a ještě stále hledáte informace jak na to, tak jste na správném místě. V tomto článku se mimo jiné dozvíte i jaké jsou dnes možnosti prezentace Vaší nabídky. Také jestli je lepší inzerovat Vaší nemovitost v novinách anebo na internetu. Poradíme Vám jak správně napsat inzerát do novin tak aby oslovil co nejvíce návštěvníků. Na co je důležité si dávat pozor při zveřejňování nabídky na internetu a jak využít poptávku nemovitostí.
Zobrazit celý článek
foto

Realitní kanceláře aneb 8 důvodů proč si najmout profesionály

16.9.2007 - Bydlení 360°
Dnes s tak mnoho informacemi ohledně prodeje nemovitostí dostupných ve sdělovacích prostředcích a na internetu, se mnoho lidí ptá, proč by měli platit realitního makléře. Odůvodněně se diví, jestli není lepší prodat anebo koupit nemovitost s pomocí internetu anebo klasických reklamních a prodejních metod, bez toho aniž by k tomu bylo zapotřebí realitní kanceláře. Pokud se ptáte na stejnou otázku, tady jsme pro Vás připravili seznam 8 nejlepších důvodů proč si najmout realitní kancelář anebo realitního makléře.
Zobrazit celý článek
foto

Co se skrývá za předraženými nemovitostmi?

15.9.2007 - Bydlení 360°
Co odradí zájemce od koupě předražených realit, není pokaždé hmatatelně fyzický problém. Zdravý rozum říká, že pokud se nedaří nemovitost prodat, tak s ní v zásadě musí být něco špatného. To je pravda a o to více, jestli se nemovitost nachází v žádané lokalitě. Důvody však nejsou pokaždé jen špatná kondice nemovitosti nebo lokality, ve které se nachází. Důvod číslo jedna, proč se jinak atraktivní nemovitost neprodá, je její cena. Nemovitosti, které jsou hodně předražené, se často neprodají vůbec. Proč? Protože zájemci nejsou ochotni zaplatit požadovanou cenu.
Zobrazit celý článek
foto

Správné plánování prodeje nemovitosti

15.9.2007 - Bydlení 360°
Jak se stane, že nemovitost už v prvním týdnu, kdy je na prodej, navštíví několik zájemců a brzy na to následuje podepsání kupně-prodejní smlouvy, zatímco podobná nemovitost leží ladem na trhu celé měsíce? Je zřejmé, že štěstí může mít svůj vliv, ale pravděpodobnější je fakt, že ta první, rychle prodaná nemovitost (a její majitel) byli na prodej předem připraveni, avšak ta druhá ne. Ačkoliv cena a lokalita jsou velice důležitými faktory při prodeji nemovitosti, jsou i jiné okolnosti, které mají velký vliv na to, jestli prodáte svoji nemovitost rychle.
Zobrazit celý článek
foto

Jak se co nejlépe připravit na prodej nemovitosti

15.9.2007 - Bydlení 360°
Prodej nemovitosti je náročný proces. Nejen kvůli tomu, že se musíte vypořádat se spoustou problémů, které by mohly způsobit potíže při prohlídkách a inspekcích, ale co si možná ještě ani sami neuvědomujete, také se musíte s prodejem vypořádat psychicky. Především pokud jste v daném domě nebo bytě prožili spoustu let. V tomto článku se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste se na prodej své nemovitosti připravili co nejlépe.
Zobrazit celý článek
foto

Prodej nemovitostí během svátků aneb pomohou Vám vánoční dekorace nebo spíše naopak?

14.9.2007 - Bydlení 360°
Pokud byste se zeptali realitního makléře: “měl by jsem nechat moji nemovitost na trhu během svátků?“ tak Vám makléř odpoví „Určitě ano, protože kupující jsou přes svátky s nákupem seriózní“. To všechno je pravda, ale ještě větší pravdou je, že přes svátky není výhodné být v pozici prodávajícího. A pokud neprodáte mezi 22 listopadem a novým rokem tak stáhněte svoji nemovitost z trhu. Nechte trh s realitami znovu rozpálit a pak to zkuste znovu. Ptáte se proč? Více se dovíte v našem článku.
Zobrazit celý článek
foto

Jak nejlépe připravit Váš dům na zimu

13.9.2007 - Bydlení 360°
S opadávájícím listím a ze stále silnějším větrem by jste měli začít přemýšlet jak připravit Vaší nemovitost na zimu. Jak se v posledních letech stalo zvykem, teploty klesnou hodne nízko pod nulu a Vaše nemovitost by na tyto nízké teploty měla být připravena tak aby počas zimní sezony zůstala v tip-top stavu. Tady Vám nabízíme pár typů jak co nejlíp připravit Váš dům na nastávající zimu.
Zobrazit celý článek
RSS Přidej si RSS zdroj RSS