foto

Malíři a natěrači Ekomplex dodají barvu každému prostoru

15.3.2013 - Malování a natírání není vždy tak snadné, jak se může na první pohled zdát. V mnoha prostorech se objevují zákeřná místa, která si žádají odbornou znalost. Stejně tak, jako i v ostatních stavebních oborech, i v oblasti malování musí být práce odvedena dokonale, aby i výsledek byl odpovídající. Pokud si nejste jistí, že by výsledek vaší práce byl srovnatelný s odborným provedením, nebojte se obrátit na profesionály. Obraťte se na Ekomplex.
Zobrazit celý článek
foto

Lehká plechová střešní krytina GOODLOCK

3.5.2011 - Střecha dodává celé stavbě korunu krásy, je završením celku, tečkou potvrzující definitivní vzhled budovy. Střešních materiálů je celá řada, jen je třeba si správně vybrat vzhledem k charakteru stavby, její účelovosti, finanční únosnosti a v neposlední řadě únosnosti samotného krovu.
Zobrazit celý článek
foto

Kolik pláštů a vrstev pod střechu?

26.5.2007 - Útulné podkrovní bydlení je častý sen nejednoho z nás. Základem takového spokojeného bydlení je střecha s dlouhou životností a s kvalitními izolačními vlastnostmi. Jaké vrstvy pro střešní konstrukci však zvolit, aby bylo vyhověno všem požadavkům?
Zobrazit celý článek
foto

Plechové střešní krytiny Evertile

10.4.2007 - Moderní plechové střešní krytiny mají většinou vysokou užitnou hodnotu, dobrou korozní ochranu a trvanlivou barevnou povrchovou úpravu. I mezi plechy najdeme velké kvalitativní i cenové rozdíly, avšak v tom hlavním - v trvanlivosti - a většinou i vzhledu převyšují možnosti jiných lehkých krytin, jako jsou asfaltové šindele, desky nebo pásy, a nebo různé typy plastových krytin.
Zobrazit celý článek
foto

Montážní zásady pokládky střešní krytiny Evertile

10.4.2007 - S charakteristikou systému střešní krytiny Evertile jsme se seznámili v předchozím článku. Následující řádky by nás měly obeznámit s montážními zásadami a přiblížit samotnou pokládku střešní krytiny.
Zobrazit celý článek
RSS Přidej si RSS zdroj RSS