foto

Britská čtvrť: inspirace zahraničím na kraji Prahy

23.3.2014 - Krásné a moderní bydlení na kraji Prahy se snadnou dostupností do centra. Tak se dá charakterizovat rezidenční lokalita Britská čtvrť v Praze 13. Nyní probíhá už šestá etapa, při které vznikne 144 nových bytů. A přestože prodej začal teprve nedávno, přes 50 bytů už zná nové majitele.
Zobrazit celý článek
Bleskové zprávy
foto

Moderní rolety na okna

26.6.2013 - Rolety patří mezi nejstarší a nejčastěji používané prvky stínící techniky vůbec. Jejich unifikovaný vzhled a nekomfortní ovládání však měly za následek, že mnoho z nás dávalo raději přednost záclonám. K tomu už není důvod. Moderní rolety nejenže dokážou esteticky zušlechtit interiér, ale také se snadno ovládají.
Zobrazit celý článek
foto

Jak si kdo ustele, tak si také lehne: Aneb na kvalitě postele a povlečení záleží

25.6.2013 - Řekni mi, na jaké posteli spíš, a v jakém povlečení usínáš, a já ti povím, jak se vyspíš. Jinými slovy volba postele a povlečení významně ovlivňuje kvalitu našeho spánku, a proto se ji nevyplácí podceňovat. Luxusní postele v Luxury Sleeping v kombinaci s povlečením Slabbinck jsou zárukou dokonalého pohodlí při spánku.
Zobrazit celý článek
foto

Zahradní kalendář - březen v zahradě

26.3.2013 - Jaro si letos dává na čas, přesto práce, které Vám popisujeme jako vhodné pro měsíc březen, můžete provádět již v teplém únoru nebo ve studeném dubnu. Nedočkavá květena již vhání slzy do očí některým alergikům a teplá zima nedala pořádně vyspat medvědům, sněhové pokrývky nenechaly odpočinout ani půdu a pole.
Zobrazit celý článek
foto

Malíři a natěrači Ekomplex dodají barvu každému prostoru

15.3.2013 - Malování a natírání není vždy tak snadné, jak se může na první pohled zdát. V mnoha prostorech se objevují zákeřná místa, která si žádají odbornou znalost. Stejně tak, jako i v ostatních stavebních oborech, i v oblasti malování musí být práce odvedena dokonale, aby i výsledek byl odpovídající. Pokud si nejste jistí, že by výsledek vaší práce byl srovnatelný s odborným provedením, nebojte se obrátit na profesionály. Obraťte se na Ekomplex.
Zobrazit celý článek
foto

Plánujete pořízení markýzy? Využijte výhodné akce!

10.3.2013 - Uvažujete o pořízení venkovních markýz a přemýšlíte, zda se Vám vyplatí také doplňky k markýzám? Pokud využijete akce společnosti Rolrols, tak už přemýšlet nemusíte. Nejoblíbenější doplněk, čidlo Slunce-Vítr, totiž dostanete k Vašim markýzám zdarma.
Zobrazit celý článek
foto

27. - 28.4.2013 otevře své brány mezinárodní Flora Olomouc

6.3.2013 - Už po čtyřiatřicáté v historii olomouckého veletržního areálu se jeho pavilony i venkovní plochy zaplní barevnými a voňavými exponáty největší a nejstarší květinové akce v České republice - Flory Olomouc. Jste srdečně zváni! Brzy si budete moci zasoutěžit také o vstupenky na výstavu!
Zobrazit celý článek
foto

Luxusní bydlení v Praze nenajdete na každém rohu

4.3.2013 - Máte zájem o koupi bytu v Praze, ale nechcete se spokojit pouze s průměrem? Většina novostaveb v dnešní době se bohužel nesoustředí na dokonalost vybavení a architektonického řešení, ale spíše na to, aby byly byty rychle postaveny a rychle prodány. Na potřeby náročných zákazníků se velice často zapomíná. Přitom o luxusní byty v Praze je zájem stále vyšší. Naštěstí je tu společnost Sekyra Group, která myslí i na tyto klienty a nabízí opravdu luxusní byty po celé Praze.
Zobrazit celý článek
foto

Jak vybrat nový byt v Praze? Finep vám pomůže!

3.3.2013 - Nový byt v Praze v součastné době hledá stále větší procento obyvatel. I když je nabídka na prodej bytů v Praze velice široká, hledat dům bez zkušeností a bez kontaktů je velice složité. Právě proto je tu společnost Finep. Nabídka nových bytů této společnosti vás jistě překvapí a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
Zobrazit celý článek
foto

Pozinkovaný skleník tou správnou volbou pro Vaši zahrádku

27.2.2013 - Máte zahradu a chcete, aby se vám na ní rostlinám dařilo? Máte chuť pěstovat cizokrajné rostliny a nevíte, jak jim zařídit vhodné podmínky? Skleník je zahradní stavba, která je velmi vhodná nejen pro rostliny cizokrajné, ale zajišťuje vhodné klima i pro různé druhy zeleniny či ovoce.
Zobrazit celý článek
foto

Kvalita, funkčnost a jistota – to je gabotherm!

27.1.2013 - Užívejte výhod podlahového vytápění bez obav ze závad, nehod a poškození, které by stály nemalé finanční prostředky. Kvalitní podlahové vytápění s trubkami gabotherm® tyto obavy odstraní a můžete mít jistotu, že na dlouhá léta máte vystaráno.
Zobrazit celý článek
RSS Přidej si RSS zdroj RSS